סיאט לאון 2021 – סקירה

הדור הרביעי של הסיאט לאון הגיע אלינו עם מגוון שינויים כשהבולט שביניהם הוא מעבר לשלדת MQB  שמשרתת את הקונצרן, זה מתבטא במידות שלה שצמחו ב-7 ס”מ בבסיס הגלגלים , ו- 9 ס”מ באורך . תא המטען נשאר ללא שינוי עם 380 ליטר מכובדים. סיאט לאון החדשה מציגה שיפור משמעותי באיכות החומרים בתא הנוסעים באבזור ובבטיחות , גם בצריכת הדלק ופליטת מזהמים קיים שיפור ניכר הודות למנוע המיקרו היברידי החדש.  

עיצוב- סיאט לאון החדשה מציגה סוג של אבולוציה לדגם הקודם , עם עדכון ליחידות התאורה מלפנים ומאחור, המידות שלה אף צמחו מעט בבסיס הגלגלים ובאורך , מה שמשפיע על מרחב הנוסעים מאחור . בתא הנוסעים סיאט לאון גם עברה עדכון , מסך מולטימדיה חדש , תאורת אווירה לאורך הדשבורד , בורר הילוכים קטן ומודרני , ואיכות חומרים טובה.

אנחנו בקאריזמה מוטורס נדע להמליץ עבורך – על רכב שיתאים בדיוק לצריכך, מגרסת המנוע דרך רמת הגימור ועד לפרטים הקטנים שיביאו אותך לנהוג בסיאט לאון

מנוע ובטיחות- סיאט לאון החדשה משווקת עם שני מנועים 1.5 טורבו שמפיק כ150 כ”ס ותאוצה מ0-100  ב8.4 שניות  ומנוע 2.0 טורבו שמפיק 190 כ”ס ותאוצה מ 0-100 ב7.4 שניות ,  שני המנועים משודכים לתיבת הילוכים דו מצמדית של הקונצרן DSG 7 יחסי העברה . חידוש נוסף עם תוספת של מנוע מיקרו היברידי 48V שתורם לצריכת הדלק ופליטת מזהמים פחותה. בתחום הבטיחות סיאט לאון החדשה מגיעה עם: זיהוי הולכי רגל , בקרת שיוט אדפטיבית , בקרת סטיה מנתיב עם היגוי אקטיבי , התראת עייפות ובגדמי FR מתווסף: זיהוי כלי רכב בשטח מת , התראה על תנועה מאחור + בלימה אוטונומית והתראה על רכב בפתיחת דלת .

סיאט לאון
סיאט לאון

אבזור ורמות גימור- סיאט לאון החדשה משווקת בשני רמות גימור: סטייל ו-  FR.                     בדגם סטייל היא מגיעה עם תאורת לד, שמשות כהות, חישוקי 17, גג שמש פנוראמי, בקרת אקלים מפוצלת ל-3 כיוונים, מסך מולטימדיה עם צג “8.25 תומך עברית עם קישוריות לאדרואיד אוטו ואפל קאר פליי . בדגם FR תגיע עם תאורת לד מתקדמת יותר ומלאה , מסך מולטימדיה גדול “10 , עיצוב ספורטיבי, חישוקי 18, מפתח חכם , מושבי ספורט, לוח שעונים דיגיטאלי, תאורת אווירה ובורר מצבי נהיגה.

 

מחירים-  סיאט לאון החדשה משווקת החל מ-  134,900 שקלים

אחת השיטות המובילות כיום לקניית רכב חדש היא בשיטת מימון , כלומר תשלום חודשי קבוע ונמוך שלא משתנה, אצלנו בקאריזמה מוטורס תוכלו לקבל עוד היום הצעת מחיר משתלמת,  ונוכל להתאים עבורכם את מסלול המימון הנדרש.

אצלנו בקאריזמה מוטורס תוכלו לקבל את סיאט לאון החדשה בהחזר חודשי של החל מ- 1540 שקלים בחודש.  פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ונחזור אליכם בהקדם .

Call Now Button דילוג לתוכן