איסוזו d-max 2021 – סקירה

איסוזו דימקס 2021 – סקירה

איסוזו דימקס החדש מציע שלל חידושים ושינויים כשהבולט ביניהם הוא תחום הבטיחות , לראשונה זכה בחמישה כוכבים שזהו הציון המירבי שאפשר לקבל בזכות מערכות הבטיחות המתקדמות שיש בו , בנוסף הדגם החדש מציע יכולת גרירה של עד 3.5 טון ושיפור של 19 אחוזים בצריכת הדלק מהדגם היוצא , תא הנוסעים עבר שדרוג והפלסטיקה בו איכותית יותר , מרווח הנוסעים מאחור שופר והוא זכה למסך מולטימדיה חדש ומגיע עם חמש שנות אחריות.

עיצוב –

האיסוזו דימקס החדש עבר עדכון למראה החיצוני , זה ניכר בפנסים הקדמיים והאחוריים הטמבונים עברו שינוי קל , תא הנוסעים  גם עבר שדרוג באיכות החומרים וישנו מסך מולטימדיה 9 ובקרת אקלים דיגיטאלית ,  קיים מסך צבעוני בגדול 4.2 עם מידע לנהג בלוח השעונים. הגה מתכוונן חשמלית ל4 כיוונים שונים ומושבים חדשים עם התאמה לשטח ולכביש .
אנחנו בקאריזמה מוטורס נדע להמליץ עבורך – על רכב שיתאים בדיוק לצריכך, מגרסת המנוע דרך רמת הגימור ועד לפרטים הקטנים שיביאו אותך לנהוג באיסוזו דימקס

מנועים ובטיחות –

איסוזו דימקס החדש מוצע רק עם מנוע של 1900 טורבו דיזל עם הספק של 163 כ”ס ומומנט של 36.7 קג”מ, מגיע עם תיבה אוטומטית או ידנית שניהם 6 הילוכים עם הנעה כפולה או חלקית, בתחום הבטיחות מגיע עם מגוון שינויים ביניהם: בלימה אוטונומית, זיהוי דו גלגלי והולכי רגל, תיקון סטיה מנתיב, בגרסאות הבכירות נוספת התראה על רכב בשטח מת עם היגוי אקטיבי ובקרת שיוט אדפטיבית.

איסוזו dmax
איסוזו dmax

איסוזו דימקס החדש מציב רמות בטיחות גבוהה כבר בגרסת הבסיס.

אבזור ורמות גימור –

איסוזו דימקס החדש מגיע עם מגוון רמות גימור ,מגוון גרסאות  גיר רגיל ואוטומט,  הדגמים הם: S ,S+ ,LS+ ופרימיום, תוכלו לקבל את האיסוזו דימקס החדש עם הנעה בכפתור, בקרת אקלים עם שליטה ופתחים מאחור, מושבי עור עם כוונון חשמלי ובגרסאות הבכירות גם מפתח חכם, בקרת משיכה – כאשר גוררים משהו כבד הבקרה דואגת שהרכב יישאר יציב, חיישני חניה אחוריים, חיישנים קדמיים, זיהוי תנועה חוצה מאחור ומראות מתקפלות חשמלית עם הפשרת אדים בחלק מהגרסאות.
אנחנו בקאריזמה מוטורס תמיד ממליצים ללקוחות שלנו את הדגמים היותר מאובזרים מכיוון שהשוק שלהם תמיד יהיה יותר טוב וזו השקעה לטווח הארוך יותר.

מחירים –

מחירו של האיסוזו דימקס החדש מתחיל מ 194,990₪.

אחת השיטות המובילות כיום לקניית רכב חדש היא בשיטת מימון, כלומר תשלום חודשי קבוע ונמוך שלא משתנה.
אצלנו תוכלו לקבל עוד היום הצעת מחיר משתלמת ונוכל להתאים עבורכם את מסלול המימון הנדרש.

בקאריזמה מוטורס תוכלו לקבל את איסוזו דימקס החדש בהחזר חודשי של החל מ- 2,250₪ בחודש. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ונחזור אליכם בהקדם .

Call Now Button דילוג לתוכן