7 סיבות למה מימון לרכב חדש הוא הפתרון בשבילכם

ההבנה כי יש צורך ברכב חדש (או ראשון לחלקנו) היא ברורה ובדרך כלל בלתי נמנעת. בין אם זה בשל הקושי עם תחבורה ציבורית, הגדלת התא המשפחתי, חתונה או יציאה מהבית אל העולם הגדול.
במאמר זה נבחן את כלל ההיבטים שאליהם צריך לשים לב לפני שקונים רכב, ונבין מדוע מימון לרכב חדש הוא הפתרון המשתלם ביותר. בואו נתחיל!

1. העברות ידיים
כיום, קניית רכב משומש, אפילו מיד ראשונה, עלולה להיות לא רווחית ואף לגרור הפסדים כספיים גדולים. כל העברת בעלות מורידה מערך הרכב, כאשר ההפחתה יכולה לנוע בין אחוזים בודדים (החלפת ידיים), לעשרות אחוזים (קניית רכב שהיה שייך לחברת השכרה).
בנוסף, ישנם סוגים נוספים של ירידות ערך מסוג החלפת בעלים, כגון: רכבים שהיו בשימוש של עיריות, קיבוצים, רכבי חברות שונות, גופים ממשלתיים (בטחון, משטרה), מורי נהיגה, מוניות כונס נכסים ועוד.

2. עניין הקילומטראז’
ממוצע סביר של קילומטראז’ נע בין 15,000-20,000 בשנה. בטווחים אלו לא אמורה להיות ירידת ערך של הרכב,
אך ממוצע גבוה מזה עלול לגרור ירידת ערך של כ- 5-10%, בהתאם לקילומטראז’ שנסעה המכונית משנת הייצור עד למועד המכירה.

הנתונים הללו הם עבור מכונית פרטית. החישובים עבור מימון לרכב מסחרי הם שונים.

3. אבזור ובטיחות
אשר פונים לאופציית המימון לרכב חדש, נהנים משלל החידושים האחרונים באבזור ובבטיחות. הדבר מביא ל:

– הוזלה בעלויות הביטוח בשל מערכות בטיחות מתקדמות
– בטיחות לנוסעים ולמשתמשי הדרך
– אבזור עשיר ומעודכן כחוויית נהיגה.
בנוסף, רכב חדש נהנה מפטור מבחן שנתי (טסט) למשך 3 שנים – דבר החוסך זמן, כסף וטרחה.

4. גיל הרכב
ירידת הערך של רכבים עקב גילם היא משמעותית. חישוב ירידת הערך השנתית של רכב הוא בממוצע 11-19% בהתאם למחירון המשוקלל.
יש לקחת בחשבון גם את העובדה שתאריך העלייה לכביש הנרשם ברישיון הוא לעיתים לא מדויק. רכבים חדשים רבים “מעלים אבק” במשך חודשים וערכם בזמן הזה יורד.

 

 

5. דלק ופליטת מזהמים
מי מאיתנו לא רוצה לחיות בעולם בריא, נקי ופחות מזהם? לא צריך להיות גאון כדי להבין שהעולם צועד לכיוון רכבים חסכוניים ופחות מזהמים. הסיבות לכך ברורות – שמירה על כדור הארץ וחיסכון בעלויות הדלק. מעבר לכך, קשה גם להתעלם מהעובדה שהחשמל עתיד להחליף את הבנזין.
למעשה, ככל שהרכב חדש יותר – כך יהיה פחות מזהם ויותר חסכוני.

6. שוק פרוץ
לצערנו וכמו שהבנתם עד עכשיו, שוק היד השניה בארץ מאוד פרוץ ולא מפוקח. לכן יש מספר רב של משתנים שצריך לקחת בחשבון. כל זאת עוד לפני שדיברנו על החיפוש המייגע והלעיתים מייאש אחר רכב משומש שמתאים לדרישות, יוצא תקין בבדיקת רכב ולא כופה עלינו להתפשר על רמת האיכות או הנוחות.

7. הגורם הנסתר
אם כל זה לא היה מספיק, ישנם גורמים יותר עלומים (לעתים נסתרים) שקשה לזהות כשקונים רכב משומש. תאונות, אופי הנהג ובאילו תנאי שטח נסע הרכב. לצערנו, מוכרי רכב רבים נוטים להפחית מן הקילומטראז’ ברכב, דבר שמכוני הבדיקה לא תמיד יודעים לזהות. לא מעט פעמים פגשנו במקרים בהם רכב ירד מהכביש עקב תאונה קשה, והוחזר לשימוש בדרכים לא ישרות. לעיתים רבות קשה לזהות את זה במעמד הרכישה של הרכב. ברור לכולם כי רכבים כאלו מסוכן ולא מומלץ לקנות.

 

 

לסיכום

כיום, יותר ויותר אנשים פונים אל פתרון המימון לרכב חדש. פתרון המציע פריסת תשלומים נוחה כך שאין צורך להשקיע את כלל ההון העצמי בקניית רכב חדש. לשמחתנו, היום כל אחד יכול להתחדש ברכב חדש בעבור החזר חודשי נמוך.
אנחנו בקאריזמה מוטורס יודעים איך לגרום לזה לקרות. כבר שנים שלקוחותינו נהנים מעסקאות מימון משתלמות לרכבים חדשים – החל מקטלוג רכבים עשיר, דרך אינספור מסלולי מימון בהתאמה אישית ועד שירות אישי, מקצועי והוגן. ככה אנו מאפשרים ללקוחות שלנו להנות מרכב חדש בתשלום חודשי נמוך בלי להוציא כסף מהכיס.
אז למה אתם מחכים? הדרך שלנו לרכב שלך מתחילה כאן!

 

Call Now Button דילוג לתוכן