מימון לטסלה – תשכחו את כל מה שהכרתם על רכבים עד היום!

שנת 2021 הייתה שנת קפיצה לתחום הרכב החשמלי, בעיקר בשל כניסת רכבי טסלה לשוק הישראלי. רכב חשמלי מביא יחד איתו שלל בשורות טובות לנהג הישראלי: ללא עלויות דלק, תשלום ביטוח נמוך ואגרת רישוי זולה בהרבה מהרכבים המוכרים לנו. אך עם זאת, רכב חשמלי אינו מתאים לכל אחד מסיבה אחת עיקרית: טווח נסיעה מוגבל. נהגים אשר נוסעים מאות קילומטרים בכל יום יצטרכו לתכנן את נסיעתם כדי לבצע עצירה בתחנת טעינה לרכב חשמלי באמצע היום. אם גם אתם התחלתם להתעניין ברכב חשמלי – המאמר הזה בשבילכם, במאמר זה נסכם את עניין הרכב החשמלי ואת רכבי טסלה בפרט, עמדות טעינה חשמליות וכמובן נענה על השאלה – כמה זה עולה?

מימון לטסלה

רכבי טסלה

טסלה החלו למסור את רכביה ללקוחות בחודש פברואר 2021, מאז טסלה מכרה ומסרה אלפי רכבים ועומדת בחלק העליון של רשימת הרכבים הנמכרים ביותר בישראל בשנת 2021. חברת טסלה מביאה משהו חדש לגמרי לשוק הרכב הישראלי: רכבים מפוארים וטכנולוגיים מאוד, טווח נסיעה ארוך יחסית לרכב חשמלי ומחיר ריאלי לכל הדעות. הדגם הנמכר ביותר של חברת טסלה הינו הטסלה מודל 3 המגיע בשלוש גרסאות שונות:

  1. טסלה מודל 3 Standard Range Plus: הטסלה מודל 3 Standard Range Plus הינו דגם הכניסה בסדרה, דגם ה- SR+ בעל מנוע אחד עם הנעה אחורית המפיק 306 כוחות סוס המטיסים את הרכב ל100 קמ”ש 5.6 שניות בלבד. עם זאת, טווח הנסיעה של דגם זה הינו הנמוך ביותר בסדרה ועומד לפי היצרן על 448 ק”מ.
  2. טסלה מודל 3 Long Range: בשונה מגרסת הבסיס (+SR), הטסלה מודל 3 Long Range מונעת באמצעות שני מנועים שונים המניעים את כל ארבעת גלגלי הרכב (4X4), בעלי הספק משותף של 476 כוחות סוס המספקים לרכב האצה ל- 100 קמ”ש ב4.4 שניות. גרסה זו הינה בעלת טווח הנסיעה הגדול ביותר בסדרה והינו 610 ק”מ לפי נתוני היצרן.
  3. טסלה מודל 3 Performance: הדגם החזק והספורטיבי ביותר בסדרה הטסלה מודל 3, דגם ה- Performance מפיק 490 כוחות סוס בעזרת 2 מנועים המניעים את כלל ארבעת הגלגלים, בדומה לדגם ה- Long Range. אך דגם זה, מציע תוכניות נהיגה שונות המאפשרות להניע את הגלגלים האחוריים בלבד למען נסיעה ספורטיבית יותר. דגם הפרפורמנס בעל האצה מדהימה המוכרת לנו מרכבי על כמו פרארי או למבורגיני המטיסה את הרכב ל- 100 קמ”ש ב- 3.3 שניות בלבד. טווח הנסיעה של דגם הפרפורמנס קרוב לדגם ה- LR ועומד על 567 ק”מ לפי היצרן.

למה כדאי לקנות רכב חשמלי וכמה זה עולה?

קניית רכב חשמלי הינה בעלת יתרונות רבים ביחס לכלי הרכב המוכר לנו. הוצאות הדלק אינן קיימות ברכב חשמלי. את הוצאות הדלק יחליפו הוצאות החשמל, אך הן נמוכות בעשרות אחוזים מעלויות הדלק המוכרות לנו. גם עלות הביטוח ברכב חשמלי זולה משמעותית מרכבי דלק וכך גם אגרות הרישוי. מכאן  שאחזקת רכב חשמלי היא משמעותית זולה יותר מעלויות האחזקה של רכבי דלק וההוצאה הכמעט בלעדית היא מחיר הרכב.
קאריזמה מוטורס מציעה ללקוחותיה תוכנית תשלומים מיוחדת עבור רכב חשמלי וגם מעניקה חסכון גדול בכסף ובזמן המתבטאים בהקמת הלוואה למימון לטסלה (ולרכבים חשמליים באופן כללי) בתנאים נוחים ובהחזרים הטובים ביותר. לא פחות חשוב מכך הוא עניין ההחלפה – לקוחות בעסקת מימון לטסלה נהנים מהתחייבות לקניה חוזרת של הרכב במחיר מחירון לפי תנאי המחירון של לוי יצחק, כבר החל מאחרי 30 חודשים!

מחירי גרסאות הטסלה מודל 3 בקאריזמה מוטורס:

  1. טסלה מודל 3 Standard Range Plus – החל מ – 2,188₪ בחודש.
  2. טסלה מודל 3 Long Range – החל מ- 2,679₪ בחודש.
  3. טסלה מודל 3 Performance – החל מ- 3,288₪ בחודש.

בקאריזמה מוטורס נהנים מעסקת ליסינג לטסלה כאשר הרכב הוא פרטי, 00 בעלות פרטית = הרכב נרשם ישירות על שם הלקוח.

היכן ניתן להטעין את רכבי הטסלה?

רכבי הטסלה, אשר דומים לרכבים חשמליים אחרים, ניתנים לטעינה באמצעות עמדות טעינה ביתיות או ציבוריות המפוזרות ברחבי ארץ ישראל. עמדת טעינה ביתית הינה בריאה יותר לסוללת הרכב אך איטית יותר, עלותה היא סביב ה- 5,000₪. לכך יש להוסיף עלות התקנה שכן רק חשמלאי מוסמך יכול לחבר חומרה מהסוג הזה. מהעבר השני, עמדות הטעינה הציבוריות אשר ניתן למצוא בחניונים שונים ובתחנות דלק ברחבי הארץ הן מהירות מאוד ויכולות להטעין את כלי הרכב ל- 80% סוללה תוך כ-15 דקות בלבד. עלות הטעינה בעמדת טעינה ציבורית נקבעת לפי כמות החשמל שצרכת והצפי הוא שבקרוב תתחיל להיות תחרות בשוק הזה, מה שיגרום לירידות מחיר.

קאריזמה מוטורס

קאריזמה מוטורס מתחמה בהפיכת חווית קניית הרכב לחוויה המושלמת. תהליך קניית רכב חדש עלול להיות תהליך ארוך ומייגע ולכן אנחנו בקאריזמה מוטורס כאן כדי לשנות זאת. ליווי, עזרה וייעוץ מלא החל משלב בחירת הרכב ועד קבלת הרכב ואך מכירתו. ניסיון לעבור את התהליך הזה לבד עלול לקחת זמן יקר מאוד, בנוסף לכסף ותסכול.

אנחנו בקאריזמה מוטורס ערים למהפכת הרכב החשמלי ולכן עומדים לרשותנו מגוון רחב של רכבים חשמליים בתוכנית תשלומים ייחודית. כך אנו יודעים להתאים ללקוח את הרכב החשמלי המתאים ביותר עבורו ובהחזר החודשי הנוח והנמוך ביותר. לרשותנו גם פתרונות עבור עמדת הטעינה הביתית ואנו משתפים פעולה עם יצרנית עמדות הטעינה לרכב חשמלי המתקדמת בעולם כיום.
רוצים לשמוע פרטים נוספים על ליסינג פרטי לטסלה? דברו איתנו עוד היום וקבלו את ההצעה המשתלמת ביותר!

Call Now Button דילוג לתוכן