קיה

קיה EV6 חדש

קיה EV6

החזר חודשי החל מ ₪2,648
הכנסו לפרטים נוספים

קיה פיקנטו חדשה

קיה פיקנטו

החזר חודשי החל מ ₪1,111
הכנסו לפרטים נוספים

קיה סטוניק חדש

קיה סטוניק

החזר חודשי החל מ ₪1,348
הכנסו לפרטים נוספים

קיה נירו החדש

קיה נירו החדש

החזר חודשי החל מ ₪2,080
הכנסו לפרטים נוספים

קיה סלטוס חדש

קיה סלטוס

החזר חודשי החל מ ₪1,788
הכנסו לפרטים נוספים

קיה נירו פלוס חדש

קיה נירו פלוס

החזר חודשי החל מ ₪1,898
הכנסו לפרטים נוספים

קיה ספורטאז' חדש

קיה ספורטאז'

החזר חודשי החל מ ₪1,989
הכנסו לפרטים נוספים

קיה סיד חדש

קיה סיד

החזר חודשי החל מ ₪1,780
הכנסו לפרטים נוספים

קיה סורנטו חדש

קיה סורנטו

החזר חודשי החל מ ₪2,806
הכנסו לפרטים נוספים

קיה קרניבל חדש

קיה קרניבל

החזר חודשי החל מ ₪2,980
הכנסו לפרטים נוספים

קיה - The Power To Surprise

קיה מוטורס, יצרנית רכב דרום קוריאנית, ביססה את עצמה כשחקנית מרכזית בשוק הרכב העולמי. עם היסטוריה משנת 1944, קיה עברה מהפך מדהים, שעברה מיצרן חלקי אופניים קטן לאחד ממותגי הרכב המובילים בעולם.

ניתן לייחס את הצלחתה של קיה למחויבותה לאיכות, עיצוב וחדשנות טכנולוגית. החברה סיפקה באופן עקבי רכבים המשלבים סגנון, ביצועים ומחיר סביר. המערך של קיה כולל מגוון רחב של רכבים, ממכוניות קומפקטיות ועד רכבי שטח ודגמים חשמליים, העונים על הצרכים וההעדפות של מגוון רחב של צרכנים.

אחת התכונות הבולטות של קיה היא ההתמקדות בעיצוב. החברה השקיעה רבות ביצירת רכבים שלא רק מתפקדים היטב אלא גם מסובבים ראשים על הכביש. מכוניות קיה ידועות באסתטיקה המהודרת והמודרנית שלהן, עם תשומת לב לפרטים ומאפיינים המושכים את העין. מחויבות זו לעיצוב זכתה לשבחים רבים, כולל פרסים יוקרתיים כמו פרס העיצוב Red Dot ופרס העיצוב iF.

בנוסף למשיכה האסתטית שלה, קיה גם נתנה עדיפות לחדשנות טכנולוגית. החברה אימצה ניידות חשמלית עם הצגת ה-Kia Soul EV וה-Kia Niro EV, ומציעה אפשרויות ידידותיות לסביבה עבור צרכנים מודעים לסביבה. המחויבות של קיה לטכנולוגיה מתקדמת משתרעת גם על תכונות בטיחות, קישוריות ומערכות סיוע לנהג, מה שמבטיח חווית נהיגה חלקה ומאובטחת.

המסירות של קיה לאיכות לא נעלמה מעיניהם, שכן המותג מדורג באופן עקבי גבוה בסקרי אמינות ושביעות רצון הלקוחות. ההתמקדות של החברה בבדיקות קפדניות ובאמצעי בקרת איכות הובילה לייצור רכבים שנבנו להחזיק מעמד. המחויבות של קיה לשביעות רצון הלקוחות באה לידי ביטוי עוד יותר באמצעות תוכניות האחריות הנדיבות שלה, המספקות שקט נפשי ללקוחותיה.

מעבר למאמצי הרכב שלה, קיה עוסקת באופן פעיל ביוזמות אחריות חברתית תאגידית. החברה תומכת באופן פעיל בגורמים חברתיים וסביבתיים שונים, מקדמת קיימות ופיתוח קהילתי. המחויבות של קיה לאחריות חברתית תאגידית עולה בקנה אחד עם החזון שלה להיות חברה אחראית ואתית.

בעוד קיה ממשיכה להרחיב את הנוכחות הגלובלית שלה, המחויבות של המותג לאיכות, עיצוב וחדשנות נותרת בלתי מעורערת. עם התמקדות חזקה בשביעות רצון הלקוחות ומערך הולך וגדל של רכבים מרשימים, קיה אמורה להמשיך את הצלחתה בתעשיית הרכב התחרותית ביותר.

רוצים להתקדם לרכב קיה חדש בקלות?