שלבי רכישת רכב חדש בליסינג
עם קאריזמה מוטורס

אנחנו עושים הכול בשבילך!

חברת קאריזמה מוטורס משתפת פעולה עם גופי המימון המובילים במדינה.

4 השלבים בדרך לרכב החדש שלכם

1
בוחרים רכב
בחרו את הרכב החדש שלכם קחו את הזמן, המבחר שלנו עצום! בשיחה הראשונית נבין את הצרכים שלכם ומה התשלום החודשי אותו תרצו לשלם ונייעץ ע"י מיטב המומחים על הרכב הנכון והמתאים ביותר
svg
1
2
מקבלים המלצה
קבלו המלצה על תוכנית הליסינג הפרטי המתאימה ביותר לצרכים שלכם לאחר שנבין יחד את הצרכים ונבחר את הרכב המתאים ביותר, אנו נבצע עבורכם את בדיקת המימון שלנו. הבדיקה המקיפה מתבצעת מול כל גופי המימון בישראל - מהקטנים ועד הגדולים. חברתנו עובדת בשיתוף עם כלל הבנקים וחברות המימון הגדולות ובעזרת הידע והניסיון שצברנו נדע לאתר בעבורכם את מסלול המימון האידיאלי והעסקה המושלמת.
svg
2
3
חותמים על חוזה
חתום על חוזה ליסינג פרטי ובואו לקבל את המפתחות לרכב החדש שלכם! אז אחרי שבדקנו, השווינו, התמקחנו ולבסוף השגנו את עסקת המימון בתנאים הטובים ביותר, נותר רק לחתום על המסמכים הדרושים באמצעות חוזה דיגיטלי ומשם אנחנו נדאג להכל - אתם רק צריכים להגיע לסוכנות ולאסוף את הרכב החדש.
svg
3
4
איתכם גם בביטוח
איתך גם בביטוח אנחנו דואגים לרכב שלכם החל משלב ההתלבטות ועד לרגע בו אתם קורעים את הניילונים. בקאריזמה מוטורס מחויבים לשירות  אבל לא שם זה נגמר - אנו נעזור לכם למצוא גם את פוליסת הביטוח המשתלמת והזולה ביותר. תתחדשו! וכמובן שניפגש ברכב הבא שלכם!
svg
4

לקנות רכב חדש מעולם לא היה קל יותר!

רוצים להתקדם לרכב חדש בקלות ובמהירות?