אודות קאריזמה מוטורס

חשוב שתדעו מי אנחנו!

בקאריזמה מוטורס יודעים שרכב הוא לא מוצר מותרות

רכב הוא פתרון שאמור לספק לך ניידות מלאה, בטיחות מקסימלית ואיכות חיים בנהיגה, במחיר הוגן.
לכן יצרנו עבורך את תוכנית הליסינג הפרטי לרכב חדש הידידותית, המהירה, היעילה והמשתלמת ביותר בישראל למגוון עצום של מותגי רכב ודגמים של כל היצרנים. כל זאת, עם מעטפת ייעוץ ושירות שתלווה אותך לאורך כל הדרך ותספק לך חוויית רכישה בלתי נשכחת, בלי ביורוקרטיה מתישה.

עסקת הליסינג הפרטי הנוחה והמשתלמת בישראל

קאריזמה מוטורס פועלת בשיתוף פעולה עם כל הבנקים וגופי המימון המובילים בישראל. כך אנחנו יכולים לתפור עבורך את הפתרון האופטימלי ולהשיג עבורך את המימון הנדרש בתנאים הטובים ביותר, בלי מאמץ או בזבוז זמן מצדך – והכול מרחוק, בלי שתצטרך לצאת מהבית!

השיטה שלנו - החוויה שלכם

ההבנה המעמיקה שלנו בעולם הרכב, הליווי האישי, ההתאמה המושלמת, השקיפות המלאה, החתירה המתמדת לעסקה שתשתלם לך ותהליך העבודה המובנה שמתנהל בשקיפות מלאה – הם הערכים שבזכותם אלפי לקוחות פרטיים ועסקיים, בוחרים בנו שוב כחברת הליסינג הפרטי המועדפת עליהם.

מומחים ברכבים ובאנשים

עם פנייתך אלינו, מומחה ליסינג פרטי של קאריזמה מוטורס ישוחח איתך ויאפיין את הצרכים שלך מהרכב: מטרת הקנייה, תצורה רצויה (מיני, משפחתי, יוקרה, SUV, מסחרי ועוד), אופי הנהיגה, נסועה שנתית, מספר הנוסעים, גודל תא המטען הרצוי, סוג המנוע, צריכת דלק רמת גימור, תוספות רצויות ועוד. כמו כן, נברר את גובה התשלום החודשי שברצונך לשלם עבור הרכב החדש שלך ונמליץ לך על הרכבים המתאימים ביותר לצרכים שלך, מתוך קטלוג הרכבים העשיר שלנו שכולל את כל היצרנים וכל המותגים במקום אחד.

משתמשים בכריזמה שלנו, כדי שתשלם פחות

לאחר אפיון הצרכים ובחירת הרכב האידיאלי, נצא לדרך להגשמת החלום שלך לרכב חדש באמצעות עסקת ליסינג פרטי בהתאמה אישית: עם מקדמה, ללא מקדמה גובה המימון הנדרש (עד 100%), מספר התשלומים החודשיים ועוד. לשם כך, נבצע בדיקה מקיפה בקרב גופי המימון הבנקאיים והחוץ-בנקאיים המובילים בישראל וננהל איתם משא ומתן קשוח עד שתקבל אישור עקרוני למסלול המימון המתאים ביותר וניתן לך טיפים חכמים שעשויים לחסוך לך עד עשרות אלפי שקלים – כל זאת, בתהליך חיתום פשוט, מהיר וידידותי שלא ידרוש ממך כל מאמץ או אובדן ימי עבודה.

חותמים מרחוק, נפגשים אצלנו (סוף סוף!) ונוסעים לשלום!

עם אישור תנאי המימון, נתקדם לביצוע העסקה. בשלב זה תתבקש לחתום על חוזה דיגיטלי מאובטח לליסינג פרטי בתנאים הטובים ביותר בשוק ואנו נטפל בכל הניירת. כל שנותר לך לעשות הוא להגיע תוך זמן קצר (זמני האספקה הקצרים שלנו יפתיעו אותך!) לסוכנות קאריזמה מוטורס, לקבל את המפתחות לרכב החדש שלך – יד 00 פרטית, אפס קילומטר באחריות היבואן ו… לקרוע את הניילונים!

צא לדרך כשאתה כבר מבוטח

עבורנו, בקאריזמה מוטורס, מסירת המפתח לרכב החדש היא לא סוף הדרך, אלא התחלה של מערכת יחסים ארוכת טווח. כחברה מובילה בתחום הליסינג הפרטי, יש לנו כוח צרכני מול חברות הביטוח ולכן נוכל להציע לך פוליסת ביטוח משתלמת במיוחד לרכב החדש שלך ושירותים נוספים.

איך הזמן עובר מהר כשנהנים!

תקופת הליסינג הפרטי עומדת להסתיים ושוב מתחשק לך לנהוג ברכב חדש? צור קשר ונתקדם יחד לרכב חדש בליסינג פרטי יד 00 משתלם, כמו שאתה כבר רגיל ואוהב: קבל מאיתנו מחיר מחירון, חסוך מעצמך את התענוג שכרוך במכירת הרכב שלך בשוק המשומשות והשאר אותו אצלך עד לקבלת הרכב החדש שלך. גם אם תבחר לצאת מהעסקה מכל סיבה שהיא במהלך תקופת הליסינג, תוכל לצאת מהעסקה בכל רגע נתון, בלי קנס יציאה. למה? כי חשוב לנו שתצא מרוצה, תמיד.

לקבל הצעה מאתנו לא יעלה לכם כסף!